Przejdź do treści

Kampanie UGC

Odkryj autentyczne kampanie UGC (User Generated Content) już teraz i pozwól twórcom pokazać swoją markę i produkty!

Badania wykazały, że autentyczne treści wideo tworzone przez użytkowników generują 4 razy większe zaangażowanie niż tradycyjne reklamy.

Pomożemy zaangażować twórców, którzy zaprezentują Twoje produkty lub usługi w naturalny i autentyczny sposób, zyskasz nie tylko sprzedaż ale również wzmocnisz wizerunek marki i zaangażowanie klientów.

Nasi twórcy promują Twoje produkty i firmę.

Kiedy ludzie widzą, że inni ludzie korzystają z produktów marki, staje się to potężnym świadectwem ich wartości.

Wideo tworzone przez twórców stanowią silny dowód na popularność produktu i podjęcie decyzji zakupowej przez klienta. To tylko niektóre korzyści z kampanii UGC:

Idealne wideo na social media i stronę firmy

Dotarcie do dużych zasięgów odbiorców

Wyraźne zainteresowanie klientów końcowych

Budowa wizerunku nowoczesnej marki

Zwiększenie sprzedaży i kontaktów

Unboxing wideo czy recenzja produktu?

Wspieramy firmy kompleksowo w wielu rodzajach kampanii UGC, takich jak: unboxing, recenzje produktów, zdjęcia klientów oraz historie związane z marką.

Nie musisz wybierać – obsługujemy wszystkie te rodzaje treści, dostosowując je do Twojej marki, aby skutecznie budować zaufanie i zaangażowanie klientów.

Dobierzemy odpowiednych twórców, przygotujemy skuteczne scenariusze oraz zaplanujemy wszystkie działania w taki sposób, aby zwiększyć widoczność i sprzedaż dla Twojej marki.

Szybki czas realizacji

Posiadamy sprawdzoną bazę twórców UGC z którymi stworzymy najlepsze wideo nawet w 7 dni roboczych!

Dopasowanie do potrzeb

Działania i rodzaj contentu UGC dopasowujemy do konkretnej marki, filozofii oraz odbiorców.

Dla małych i dużych

Realizujemy kampanie UGC dla nowych nieznanych marek jak i dużych globalnych nazw. Wiemy jak!

Co warto wiedzieć o UGC? Baza wiedzy

Korzyści dla Twojej marki z tworzenia wideo przez twórców UGC są nie do przecenienia. Te autentyczne nagrania nie tylko budują zaufanie u klientów, ale też angażują ich w sposób, którego nie można osiągnąć za pomocą tradycyjnych reklam.

Ponadto, treści tworzone przez twórców mogą osiągnąć szerszy zasięg poprzez udostępnianie na portalach społecznościowych takich jak Instagram (rolka) czy TikTok, co dodatkowo promuje Twoją markę. Wideo możesz także wykorzystać na stronie firmowej i w materiałach promocyjnych.

Dzięki temu, że inni ludzie prezentują Twoje produkty w praktycznych sytuacjach, stanowią one potężne wzmocnienie ich wartości. Co więcej, współpraca ze sprawdzonymi twórcami może oszczędzić Ci koszty marketingowe, dzięki wysokiej skuteczności w odbiorze wideo.

To wszystko sprawia, że wideo UGC jest niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym, szczególnie przy wykorzystaniu doświadczenia Predence we współpracy z twórcami UGC oraz promocją marek w social media za pomocą autentycznych materiałów.

Poniżej znajdziesz kilka odnośników, które pomogą Ci poznać i lepiej zrozumieć kampanie UGC:

Rodzaje materiałów wideo

Co to jest UGC I czy to działa?