Przejdź do treści

Baza influencerów

Baza influencerów i tiktokerów
Baza influencerów i tiktokerów

Nasza baza influncerów zawiera twórców z wielu mediów takich jak Instagram, TikTok, YouTube czy Facebook. Angażujemy twórców z całego kraju, z którymi tworzymy niesamowite kampanie.

Dopasowujemy projekty do odpowiednich twórców i dbamy o najlepsze wyniki dla marki.

Nasza baza to ponad 8 000 zaangażowanych influencerów, tiktokerów, youtuberów oraz twórców UGC. Współpracujemy tylko z influencerami, którzy budują autentyczne relacje ze swoimi obserwatorami.

Powierzenie promocji marki dla twórców z naszej bazy influencerów to gwarancja, że Twoja marka będzie prezentowana w sposób wiarygodny i naturalny.

Kim jest influencer?

Influencer to osoba, która za pomocą swojej autentyczności, pasji i zasięgu w mediach społecznościowych buduje lojalną społeczność.

Dzięki ich wpływowi, Twoja marka dotrze do szerokiej publiczności w sposób naturalny i skuteczny, generując zaangażowanie i zwiększając świadomość marki

Influencerka w trakcje sesji
Nasza baza influencerów łączy twórców razem z markami

Dopasujemy, zaplanujemy i wypromujemy

Wybór odpowiednich twórców to kluczowy dla sukcesu marki. Predence pomaga skutecznie dopasować influencerów, zapewniając skuteczne kampanie i budowanie lojalności.

Współpraca z właściwymi twórcami zwiększa świadomość marki i generuje wzrost sprzedaży. Jest to kluczowe kryterium, które decyduje o sukcesie danej marki czy produktu.

Wiele agencji i firm samodzielnie angażuje niedopasowanych twórców – co jest błędem. Co powoduje nie tylko stratę pieniędzy, ale też straty wizerunkowe i brak jakichkolwiek rezultatów sprzedażowych.

Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem, we współpracy i budowaniu skutecznych marek w świecie social media oraz e-commerce.

Jesteś twórcą? Dołącz do naszej bazy!

Twoja twórczość ma znaczenie! Bez względu na Twój typ twórczości czy zasięg, zachęcamy do dołączenia do naszej bazy.

Zgłoś się już dziś i rozpocznij otrzymuj propozycje współpracy przy atrakcyjnych projektach social media naszych klientów!